100% sikker transport​

Kører i Danmark og Europa

1000 containere og 70 biler

Kontakt os

​Fredsø Vognmandsforretning ApS

Industrivej 3, 7900 Nykøbing Mors

CVR: 82010610

Kontakt os på: 97 72 41 33

I er også velkomne til at kontakte os over mail: fredsoe@fredsoe.com

Ønsker du at blive ringet op af os?​

 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Medarbejdere:​

​Benny Nielsen

Vognmand – Direktør

benny@fredsoe.com

Frederik Legaard Nielsen

Disponent

frederik@fredsoe.com

Emil Legaard Nielsen

Disponent

emil@fredsoe.com

​Claus Laustsen

CFO

claus@fredsoe.com

Henrik Nielsen

Disponent

henrik@fredsoe.com

Søren Weidemann
Disponent

soeren@fredsoe.com

Jonas Bech Odgaard

Disponent

jonas@fredsoe.com

Joan Frøslev Nielsen

Disponent

joan@fredsoe.com

Vibeke Østergaard Ringsborg

Bogholderi

vibeke@fredsoe.com

Anne Strunck Sanggaard

Bogholderi

anne@fredsoe.com

Randi Kristensen

GMP Miljø

randi@fredsoe.com

Rune Christensen

ISO Miljø

rune@fredsoe.com

Rasmus Vestergaard

Pladsansvarling

nvs@fredsoe.com

★ ★ ★ ★

Vurderet​ 4,3​ u​d af 5 stjerner - Baseret på over 4 anmeldelser fra ​Google

Se anmeldelser

Bliv ringet op

 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Kontakt os

​Vi har et stort og bredt netværk,

som gør os i stand til at udføre

enhver transport- og speditionsopgave

i hele Europa.

​Fredsø Vognmandsforretning ApS

Industrivej 3, 7900 Nykøbing Mors

Kontakt os på telefon:

97 72 41 33

Eller e-mail: fredsoe@fredsoe.com