100% sikker transport​

Kører i Danmark og Europa

1000 containere og 70 biler

Kontakt os

​Fredsø Vognmandsforretning ApS

Industrivej 3, 7900 Nykøbing Mors

CVR: 82010610

Kontakt os på: 97 72 41 33

I er også velkomne til at kontakte os over mail: fredsoe@fredsoe.com

Faktura/Invoice/Document: bogholderi@fredsoe.com

Ønsker du at blive ringet op af os?​

 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Medarbejdere:​

​Benny Nielsen

Vognmand – Direktør

benny@fredsoe.com

Frederik Legaard Nielsen

Medejer
​GMP Ansvarlig
​Nordvest Sortering ApS

frederik@fredsoe.com

Emil Overgaard Nielsen

Medejer
​disponent
Transport Nord Europa​

emil@fredsoe.com

Jesper Stensfeldt

Disponent
Transport ​Nord/Syd Europa

jesper@fredsoe.com

Søren Weidemann

Disponent
​Transport Syd Europa

soren@fredsoe.com

​Frederik Clausen

Disponent lærling

Transport Nord Europa

fc@fredsoe.com

                 Line Blaaberg

         Bogholderi/Lønafdeling

line@fredsoe.com

Vibeke Østergaard Ringsborg

Bogholderi

vibeke@fredsoe.com

Annika Sørensen Vest

Bogholderi

annika@fredsoe.com

Rasmus Vestergaard

Pladsansvarlig

Nordvest Sortering ApS

★ ★ ★ ★

Vurderet​ 4,1​ u​d af 5 stjerner - baseret på over 8 anmeldelser fra ​Google

Se anmeldelser

Bliv ringet op

 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Kontakt os

​Vi har et stort og bredt netværk,

som gør os i stand til at udføre

enhver transport- og speditionsopgave

i hele Europa.

​Fredsø Vognmandsforretning ApS

Industrivej 3, 7900 Nykøbing Mors

Kontakt os på telefon:

97 72 41 33

Eller e-mail: fredsoe@fredsoe.com